PostHeaderIcon REZULTATI VELESLALOM 2010

 

DEKLICE DO 15 LET

  1. REMIC ANJA (30.20 + 30.33) (1.00.53)
  2. STARE EVELINA (33.28 + 34.72) (1.08.00)
  3. GROŠELJ REBEKA (36.58 + 38.40) (1.14.98)
  4. GROŠELJ TAMARA (44.35 + 44.79) (1.29.14)
  5. STARE IZABELA (45.58 + 47.33) (1.32.91)

DEČKI DO 15 LET

  1. SLAPAR PATRIK (30.97 + 30.83) (1.01.80)
  2.  ŽVELC ŽAN (30.91 + 31.12) (1.02.03)
  3. PERNUŠ JURE (32.81 + 33.11) (1.05.92)
  4. STARE LUKA (33.68 + 32.81) (1.06.49)
  5. REMIC MATEJ (36.08 + 36.24) (1.12.32)
  6. SLAPAR LUCIAN (37.15 + 35.82) (1.12.97)
  7. GLOBOČNIK JAKA (37.00 + 36.72) (1.13.72)
  8. HUDOBIVNIK ROK (39.48 + 41.45) (1.20.93)

ČLANICE DO 40 LET

  1. GROŠELJ ANITA (32.49 + 33.03) (1.05.52)
  2. GLOBOČNIK TANJA (32.97 + 32.59) (1.05.56)
  3. SLAPAR PETRA (37.67 + 36.40) (1.14.07)
  4. GROŠELJ URŠKA (1.39.35 + 37.93) (2.17.28)

ČLANICE NAD 40 LET

  1. DOLINAR SILVA (34.39 + 32.66) (1.07.05)
  2. SLATNAR JANJA (39.57 + 36.34) (1.15.91)
  3. ROPRET DARINKA (38.68 + 37.30) (1.15.98)
  4. ČRNIČ NASTA (2.04.07) (samo 1. vožnja, 2. vožnjo ni vozila)

ČLANI DO 40 LET

  1. DOLINAR ALEŠ (26.76 + 26.56) (53.32)
  2. DOLINAR ROK (27.12 + 27.41) (54.53)
  3. GROŠELJ FRANCI (27.64 + 28.11) (55.75)
  4. GOLOB SAMO (28.25 + 27.63) (55.88)
  5. GLOBOČNIK JANEZ (29.08 + 28.45) (57.53)
  6. HUDOBIVNIK PRIMOŽ (28.94 + 28.96) (57.90)
  7. KOŠNIK JANKO (29.76 + 29.36) (59.12)
  8. HUDOBIVNIK ALEŠ (29.33 + 29.89) (59.22)
  9. SODNIK DAMJAN (30.30 + 29.24) (59.54)
  10. ŠMAJC MARJAN (30.33 + 30.19) (1.00.52)
  11. ZAKRAJŠEK NEJC (31.09 + 29.74) (1.00.83)
  12. GROŠELJ JAKA (32.50 + 31.34) (1.03.84)
  13. ROPRET UROŠ (32.04 + 32.09) (1.04.13)
  14. GROŠELJ MATJAŽ (38.27 + 26.98) (1.05.25)
  15. GROŠELJ RUDI (32.74 + 32.85) (1.05.59)
  16. SLAPAR TOMI (33.19 + 33.66) (1.06.85)
  17. TEPIČ SLAVIŠA (41.33 + 32.82) (1.14.15)
  18. GROŠELJ PETER (38.77 + 40.66) (1.19.43)
  19. OVIJAČ SANDI (27.82) (samo 1. vožnja, 2. vožnjo ni vozil)
  20. ŽVELC DAMJAN (1.32.49) (samo 1. vožnja, 2. vožnjo ni vozil)

ČLANI NAD 40 LET

  1. REMIC MARKO (26.71 + 26.12) (52.83)
  2. GOLOB MATJAŽ (27.56 + 27.08) (54.64)
  3. DOLINAR BRANE (26.99 + 27.70) (54.69)
  4. ČRNIČ MATJAŽ (27.86 + 27.34) (55.20)
  5. REZAR BORIS (28.58 + 28.44) (57.02)
  6. KEPIC VIKTOR (28.48 + 28.64) (57.12)
  7. STARE TOMAŽ (28.82 + 29.37) (58.19)
  8. KORITNIK VIKTOR (29.10 + 29.23) (58.33)
  9. GRILC SILVO (29.42 + 29.60) (59.02)
  10. GERKMAN RAFKO (30.37 + 29.28) (59.65)
  11. TURŠIČ JOŽE (30.39 + 30.90) (1.01.29)
  12. GRILC MARTIN (31.95 + 31.16) (1.03.11)
  13. GROŠELJ ALOJZ (36.40 + 34.80) (1.11.20)
  14. PERNUŠ MARTIN (44.81 + 41.88) (1.26.69)

SENIORJI

  1. ŽVELC PAVEL (35.02) (samo 1. vožnja, 2. vožnjo ni vozil)

TELEMARK

  1. ROPRET ANDREJ (29.57 + 40.77) (1.10.34)

BOARDARJI

  1. STARE IGOR (34.68 + 34.25) (1.08.93)
  2. ROPRET ROK (42.87 + 36.85) (1.19.72)

BOARDARKE

  1. GLOBOČNIK KATJA (38.72 + 37.68) (1.16.40)

 

EKIPNO PO OBRATOVALNICAH

  1. BADRS (Dolinar Aleš, Dolinar Rok, Dolinar Brane) (2.42.54)
  2. VARGRO (Grošelj Matjaž, Grošelj Franci, Koritnik Viktor) (2.59.33)
  3. KOŠNIK (Košnik Janko, Šmajc marjan, Zakrajšek Nejc) (3.00.47)
  4. GORENC (Stare Igor, Stare Evelina, Sodnik Damjan) (3.16.47)
  5. KOVINC 3 (Žvelc Žan, Slapar Patrik, Slapar Lucian) (3.16.80)
  6. ALOJZ GROŠELJ TEAM (Grošelj jaka, Grošelj Alojz, Grošelj Rudi) (3.20.63)
  7. RDA (Ropret Andrej, Ropret Darinka, Ropret Rok) (3.46.04)
  8. KOVINC 1 ( Žvelc Damjan, Ovijač Sandi, Ropret Uroš)  - Zaradi manjkajočih rezultatov ni možna razvrstitev
  9. KOVINC 2 (Slapar Tomi, Tepič Slaviša, Žvelc Pavel) - Zaradi manjkajočih rezultatov ni možna razvrstitev

 

Zadnjič posodobljeno (Sobota, 13 Februar 2010 19:21)