Domov VELESLALOM 2019

PostHeaderIcon VELESLALOM 2019

VABILO NA VELESLALOM 2019

Vabljeni na  tradicionalni VELESLALOM NA KRVAVCU, ki ga organizira Društvo obrtnikov in podjetnikov Cerklje, za vse obrtnike in podjetnike občine Cerklje, njihove družinske člane ter njihove zaposlene.

Tudi letos na tekmovanje vabimo občane iz vaških skupnosti.

Lepo vabljeni, da se veleslaloma udeležite in povabite svoje družinske člane ter sodelavce v vašem podjetju.

Veleslalom bo v soboto, 26.01.2019 na Krvavcu – proga Audi, s pričetkom ob 10:00.

Prijave zbiramo prek elektronskega naslova Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript.

in na dan tekmovanja od 8:45 do 9:45 v brunarici Sonček.

Razglasitev zmagovalcev bo ob 14:00 v Hotelu Krvavec.

Kategorije:

$11.    DEKLICE DO 15 LET

$12.    DEČKI DO 15 LET

$13.    ŽENSKE DO 40 LET

$14.    ŽENSKE NAD 40 LET

$15.    MOŠKI DO 40 LET

$16.    MOŠKI NAD 40 LET

$17.    EKIPNO (3 osebe) OBRATOVALNICE

$18.    EKIPNO (3 osebe) VAŠKE SKUPNOSTI

Za obratovalnice se lahko prijavijo po trije tekmovalci: lastniki, solastniki, zaposleni ter osebe, ki delajo preko študentskega servisa.

Iz posamezne vaške skupnosti se lahko prijavi več tekmovalcev, ki tekmujejo v okviru ene izmed prvih šestih kategorij. V kategoriji ekipno vaške skupnosti pa posamezna vaška skupnost lahko tekmuje le z eno ekipo (3 osebe).

Za tekmovanje za obratovalnico ali za vaško skupnost se je potrebno prijaviti pred začetkom (otroci do 15 let v teh kategorijah ne morejo sodelovati). Tekmujete lahko le v eni ekipi (obratovalnice ALI vaške skupnosti).

Veselimo se vaše udeležbe!

Zadnjič posodobljeno (Sreda, 23 Januar 2019 18:10)

Zloženke
Oglasi PDF natisni E-pošta
Sredstva namenjena za oglaševanje bodo donirana v dobrodelne namene.

KOVINC PDF natisni E-pošta
kovinc_bener_190x95