Domov DOP Cerklje vabi na delavnico na temo e-računov

PostHeaderIcon DOP Cerklje vabi na delavnico na temo e-računov

VABILO

Društvo obrrnikov in podjetnikov Cerklje za vse člane in članice društva organizira delavnico na temo  E - RACUNI.

Predavanje se bo odvijalo v četrtek, dne 27.11.2014 ob 18:30 v sejni sobi Občine Cerklje.

Lepo vabljeni

PROGRAM DELAVNICE:

E-računi skozi elektronsko banko – brezplačna delavnica

Od 1. 1. 2015 bo v skladu z »Zakonom o opravljanju plačilnih storitev« za proračunske uporabnike v javnem sektorju obvezen prejem računov le v elektronski obliki. To pomeni, da morajo vse gospodarske družbe, ki posluje z javnim sektorjem oz. proračunskimi uporabniki, izdajati račune v elektronski obliki (v obliki e-računa). Glede na to, da je v projekt vključen celoten javni sektor in večina gospodarstva, je interes za informacije o čim lažjem prehodu na e-račune zelo velik.

Zato vas vabimo na brezplačno delavnico, ki jo organizirata Halcom d.d. in podjetje Mikrocop d.o.o., kjer bomo predstavili:

• Kaj je e-račun, kakšno je stanje v Sloveniji in kako lahko podjetja izkoristite elektronsko banko za izdajo in prejem e-računov (Halcom d.d.)
  • Delavnica v živo: Prikaz načinov in primerov izmenjave e-računov prek bančnega sistema ter možnosti avtomatizacije izmenjave e-računov ali celo plačilnega prometa (Halcom d.d.)
  • Kako poskrbeti za celovito upravljanje in hrambo e-računov po 1.1.2015 (Mikrocop d.o.o.)

Zakaj bi vlagali v nove, drage in nadstandardne rešitve, če vam vaša elektronska banka že danes omogoča enostavno izdajanje, prejemanje, pošiljanje ter arhiviranje e-računov ?

V Sloveniji namreč 98% podjetij dnevno uporablja elektronsko banko  (za plačevanje računov, pregled stanja in prometa ter izpiskov…). Zakaj istega okolja ne bi izkoristili tudi za poslovanje z e-računi ?

Pridite in bodite pripravljeni na veliko spremembo! Delavnica  je brezplačno.

Katja Knez

Prodajni skrbnik / Account Manager

Poslovno področje Elektronsko bančništvo / Business Unit Electronic Banking System

DRUŠTVO OBRTNIKOV IN PODJETNIKOV CERKLJE

PREDSEDNIK

VLADO  AHČIN

Zadnjič posodobljeno (Petek, 21 November 2014 10:53)

Zloženke
Oglasi PDF natisni E-pošta
Sredstva namenjena za oglaševanje bodo donirana v dobrodelne namene.

KOVINC PDF natisni E-pošta
kovinc_bener_190x95